top of page

Lopkopības saimniecību asociācijas biedri tiksies ikgadējā biedru kopsapulcē

Updated: Mar 27

Jau rīt, 2024. gada 22. martā, atpūtas bāzē “Valguma pasaule” norisināsies biedrības "Lopkopības saimniecību asociācija" (LSA) ikgadējā biedru kopsapulce. Tās laikā klātesošajiem būs iespēja uzklausīt Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta pārstāvjus, kas informēs par aktualitātēm un izmaiņām 2024. gadā, pārrunāt biedrības aktualitātes, kā arī noskaidrot sev interesējošus jautājumus.


Kopsapulci ar savu uzrunu biedriem atklās Lopkopības saimniecību asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Miezītis un Zemkopības ministrs Armands Krauze. Par aktuālāko gatavojoties jaunajai lauksaimniecības sezonai un investīciju pasākumiem 2024. gadā klātesošos informēs Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore Liene Jansone, bet par valsts atbalsta pasākumiem un dažādām aktualitātēm nodokļu jautājumos - ZM Valsts atbalsta plānošanas nodaļas vadītāja vietniece Biruta Ingiļāvičute. Savukārt Lauku atbalsta dienesta direktors Ģirts Krūmiņš pastāstīs par izmaiņām platību maksājumu saņemšanai 2024. gadā, plānotajiem atbalsta saņemšanas nosacījumiem un citām LAD aktualitātēm.


Kopsapulces noslēgumā LSA projektu vadītāja Ilva Bērziņa pastāstīs par biedrības iesaisti dažādos Latvijas un Eiropas mēroga projektos, kā arī tiks risināti biedrības iekšējie jautājumi - uzņemti jauni biedri un apstiprināts 2023. gada pārskats.


Pieteikšanās dalībai LSA biedru kopsapulcē ir OBLIGĀTA gan biedriem, gan medijiem un citiem interesentiem! To iespējams izdarīt - rakstot uz e-pastu: bba_lsa@inbox.lv vai zvanot LSA biroja vadītājai Līgai: 26203592 Commenti


bottom of page